26 kwietnia 2008

Zlot scraperek

OGOLNOPOLSKI ZLOT SCRAPBOOKINGOWY
14 czerwca 2008r
Miejscem tego jakże wspaniałego dnia jest Warszawa Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5
Do dyspozycji mamy cały wynajęty dom kultury -
sala warsztatowa , sala wystawowa plus sala sprzedażowa.
Mały balkonik, przemiła atmosfera, blisko sklep i bar
Zlot odbędzie się w godzinach 12-18
będzie podzielony
na sprzedaż, warsztat, małe szkolenie z materiałów do scrapbookingu dla osób początkujących poprzez pokaz.
W trakcie spotkania beda konkursy.
Jednym z nagradzanych konkursów będzie wykonanie scrapa formatu 30X30 tematem jest "scrappassion" nie ma ograniczeń związanych z wykonaniem, cała swoboda w materiałach i technice.
Najciekawsza praca będzie wybrana przez uczestników zlotu, poprzez losy. Wszystkie prace bedą anonimowe, w związku z tym proszę o nie pokazywanie ich na forach, blogach i galeriach, itp.
PROSZE ZABRAC SWOJEGO SCRAPA NA SPOTKANIE
Serdecznie zapraszamy nowe osoby zaczynające przygodę ze scrapbookingiem, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, udostępnimy narzędzia a także postaramy się przybliżyć ideę scrapbookingu.
Będą wystawcy sklepów u których bezpośrednio będzie można spłukać portfel. Nawiązać kontakt czy współpracę. Są także zaproszone media i liczymy na ich zainteresowanie
Od godziny 12 (wcześniej będę także jeśli ktoś przyjedzie wcześniej nie widzę problemu) do godziny 18 będziemy przemiło spędzać czas, wymieniać sie doświadczeniami, materiałami itd. jak na każdym spotkaniu scrapowym
Rezerwacja miejsca 10zł (zabezpieczenie na sale i reklame, reszta na konkursy) J.swiercz@fotoscrap.pl gg 1435337 Zapisujcie się i przybywajcie !!

Brak komentarzy: